فارسیEnglish
 • مشاوره، نصب و راه اندازي سيستمهاي خنثي كننده اتيلن در سردخانه ها وكانتينرهاي حمل ميوه و تره بار
  نصب و راه اندازي خطوط سورتينگ و بسته بندي ميوه و سبزيجات
  واردات انواع واكسها و قارچ كشهاي مجاز ميوه و سبزيجات جهت افزايش ماندگاري و بازارپسندي و كاهش افت وزن آنها
  واردات ليبل و دستگاههاي ليبل زن اتوماتيك مخصوص ميوه
  واردات مواد و ادوات جهت كاهش ضايعات پس از برداشت محصولات باغي
  واردات تجهيزات آزمايشگاهي و تحقيقاتي
  واردات انواع فن و سيستم تهويه
  انجام فعاليتهاي مطالعاتي و پژوهشي
  واردات و صادرات ميوه و گل
  واردات انواع بذر و گلخانه هاي اتوماتيك
  نظارت بر نهالستانها و باغهاي مادري
  برگزاري سمينارها و همايشها

با توجه به اينكه مهمترين عامل در افزايش ماندگاري ميوه و سبزيجات مهار گاز اتيلن در اولين مراحل برداشت مي باشد، لذا استفاده از ساچتهاي مهار كننده اتيلن در اين مرحله مي تواند از بروز عوارض بعدي گاز اتيلن جلوگيري بعمل آورد. به اين ترتيب درصد قابل ملاحظه اي از اتيلن توليد شده در حين حمل ونقل و نگهداري در سردخانه خنثي شده و عمر ماندگاري ميوه و سبزيجات افزايش يافته و استحكام آن حفظ مي شود. اين ساچتها در اندازه هاي گوناگون تهيه مي شوند.

سوپر ساچتهاي مهار كننده اتيلن جهت استفاده در يخچالهاي خانگي اين سوپر ساچتها در درون ديسكهايي قرار گرفته اند و با نام تجاري Extra fresh به بازار عرضه شده اند. اين دسكها جهت استفاده در يخچالهاي خانگي مورد استفاده قرار مي گيرند و تا مدت 3 ماه قابل استفاده مي باشند.

با توجه به استفاده از ساچتها و دستگاههاي خنثي كننده اتيلن، زمان ماندگاري و كيفيت ميوه هاي عرضه شده بسيار مطلوب خواهد بود ولي با خارج شدن ميوه ها از شرايط كنترل شده سردخانه و انتقال آنها به كانتينر هاي حمل، در واكنش به اين تنش محيطي ميزان زيادي گاز اتيلن بوسيله ميوه وسبزيجات توليد مي شود ( 25 ميلي ليتر گاز اتيلن بازاي هر تن كاهو در روز) و با گذشت چند روز عوارضي نظير شل شدگي، تغيير رنگ، كاهش ميران قند و چروكيدگي پوست ميوه بروز مي نمايد. جهت ارتقاء سيستم حمل و حفظ كيفيت ميوه در حين حمل موارد زير پيشنهاد مي شود:

انتقال ساچتهاي مهار كننده اتيلن از جعبه ها به كارتنهاي مخصوص صادرات جلوگيري از وارد نمودن ضربه و خراش به ميوه در حين بارگيري آنها در كاميون قرار دادن فضاي كافي در ميان پالتها جهت انجام سيركولاسيون هوا تعويض فيلترها ( فيلتر swift پس از 20 روز و فيلتر extend پس از 35 روز)

:: صفحه اصلی :: محصولات :: ارتباط با ما :: درباره ما :: ورود کاربران
1388 - 1389  کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت زیست پژوهان خاورمیانه
:: Design By TopDesign.ir ::