فارسیEnglish
 • مشاوره، نصب و راه اندازي سيستمهاي خنثي كننده اتيلن در سردخانه ها وكانتينرهاي حمل ميوه و تره بار
  نصب و راه اندازي خطوط سورتينگ و بسته بندي ميوه و سبزيجات
  واردات انواع واكسها و قارچ كشهاي مجاز ميوه و سبزيجات جهت افزايش ماندگاري و بازارپسندي و كاهش افت وزن آنها
  واردات ليبل و دستگاههاي ليبل زن اتوماتيك مخصوص ميوه
  واردات مواد و ادوات جهت كاهش ضايعات پس از برداشت محصولات باغي
  واردات تجهيزات آزمايشگاهي و تحقيقاتي
  واردات انواع فن و سيستم تهويه
  انجام فعاليتهاي مطالعاتي و پژوهشي
  واردات و صادرات ميوه و گل
  واردات انواع بذر و گلخانه هاي اتوماتيك
  نظارت بر نهالستانها و باغهاي مادري
  برگزاري سمينارها و همايشها

فروش و بازاریابی

مهمترين سياست بازاريابي شركت زيست پژوهان خاورميانه بر مبناي اطلاع رساني صحيح و دقيق و جلب رضايت مشتريان در مرحله پس از فروش استوار است. امروزه بخش اعظمي از مشتريان اين شركت توسط ساير مشتريان به شركت معرفي مي شوند و اين نكته دليلي بر توفيق در اجراي صحيح اين سياست در بخش بازاريابي شركت تلقي ميگردد.

با توجه به نوپا بودن فعاليت در زمينه كاهش ضايعات محصولات باغي و همچنين پرمشغله بودن مشتريان در بازارهاي هدف، استراتژي بازاريابي شركت بر مبناي مشاوره و اطلاع رساني در خلال مذاكرات حضوري (در صورت امكان) و تلفني قرار دارد. لذا پرسنل مجرب بخش بازاريابي شركت زيست پژوهان خاورميانه مرتبا در محل كار مشتريان با آنها در تماس مي باشند.

با توجه به بالا بودن توانمنديهاي كشور ايران در بخش كشاورزي و باغباني و همچنين عدم وجود بانكهاي اطلاعاتي جامع در اين زمينه، بخش بازاريابي شركت زيست پژوهان خاورميانه توانسته است بانك اطلاعاتي جامعي را گردآوري نمايد. اطلاعات موجود نتيجه بازديدها و مذاكرات مكرر با وزارتخانه ها، نهادهاي دولتي، اتحاديه ها، تعاونيها و شركتهاي خصوصي مي باشد.

از آنجا که تامین به موقع لوازم و ادوات مورد نیاز مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد لذا همواره مقادیر زیادی کالا در انبارهای شرکت زیست پژوهان خاورمیانه موجود می باشد. در نتیجه مشتریان قادر خواهند بود بلافاصله پس از انجام مراحل سفارش کالا در حداقل زمان ممکن کالا و یا خدمات مورد نیازشان را دریافت نمایند.

:: صفحه اصلی :: محصولات :: ارتباط با ما :: درباره ما :: ورود کاربران
1388 - 1389  کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به شرکت زیست پژوهان خاورمیانه
:: Design By TopDesign.ir ::